Zašto poželite imati potomka upravo s tom osobom?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Malo Pljase
Posts: 41
Joined: 18 Mar 2012, 00:39

20 Mar 2012, 15:59

nodens » wrote:

Ovo boldano nekako nezgodno zvuči. :o
Ne kužim zašto. Ja pitala, on pristo. Ja hepi.

A-haaaaaaaa, misliš pristAo.
nodens » wrote:Mislim, ti njega izabrala za foreverandever? A koliko si sigurna (onak u postotocima LOL kao kod džokera 'zovi' :rofl: ) - da je i on tebe izabrao baš za foreverandever? :o
Jel bitno za raspravu jesam li sigurna ili jesam li u pravu što sam sigurna?


User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

20 Mar 2012, 16:16

Zašto nodens pre ili kasnije uspešno zasere svaku temu na koju uđe i zašto se taj zasrani deo ne bi odvojio kao posebna tema i stavio negde sa strane?


Zašto baš s tom osobom? Pa valjda zato što s njom želim da provedem život, a dete ili decu najbolje je gajiti udvoje. Da sam poželela da budem samohrana majka birala bih mužjaka po lepoti, pameti, ukratko po dobrim genima.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

20 Mar 2012, 16:21

blackcoffee » wrote:Zašto nodens pre ili kasnije uspešno zasere svaku temu na koju uđe i zašto se taj zasrani deo ne bi odvojio kao posebna tema i stavio negde sa strane?
Pratim vas, odvojit će se, ali kad vidim u kojem smjeru ćete otići. :D
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Mar 2012, 16:55

blackcoffee » wrote:Zašto nodens pre ili kasnije uspešno zasere svaku temu na koju uđe i zašto se taj zasrani deo ne bi odvojio kao posebna tema i stavio negde sa strane?


Zašto baš s tom osobom? Pa valjda zato što s njom želim da provedem život, a dete ili decu najbolje je gajiti udvoje. Da sam poželela da budem samohrana majka birala bih mužjaka po lepoti, pameti, ukratko po dobrim genima.
A ovako nisi? :zubo:

Nodense a zasto kukavice podmecu jaja? Ozbiljno pitam.
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

20 Mar 2012, 17:21

ombia » wrote:
A ovako nisi? :zubo:
Pa nisam. Nisam tako hladno i promišljeno kako to radi žena čvrsto rešena da se razmnoži po svaku cenu. Jer kad se zaljubljujem ja još nemam u vidu decu (najzad, u nekoj varijanti može i bez dece), nego to ide korak po korak. Kad nam postane jasno da smo jedno za drugo, pa bože moj, pređe se i preko mršavih i malo krivih nogu i sličnih sitnica. :D
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Mar 2012, 17:32

blackcoffee » wrote: Pa nisam. Nisam tako hladno i promišljeno kako to radi žena čvrsto rešena da se razmnoži po svaku cenu. Jer kad se zaljubljujem ja još nemam u vidu decu (najzad, u nekoj varijanti može i bez dece), nego to ide korak po korak. Kad nam postane jasno da smo jedno za drugo, pa bože moj, pređe se i preko mršavih i malo krivih nogu i sličnih sitnica. :D
Pa dobro al valjda si za covjeka s kojim si odlucila provesti zivot i mislila/mislis da je pametan i (tebi) lijep. :ne zna:
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

20 Mar 2012, 17:53

ombia » wrote:
Pa dobro al valjda si za covjeka s kojim si odlucila provesti zivot i mislila/mislis da je pametan i (tebi) lijep. :ne zna:
Svakako, ali nije bilo tog procenjivačkog momenta koji pretpostavljam da ima žena rešena da nađe oca za svog potomka. Nego smo se zabavljali, zaljubili, venčali, a ideja o deci je došla nekako sama od sebe.

Kod vanbračnog rađanja postoji i dodatni problem hoćeš li partneru reći ili nećeš, jer nije dete samo tvoje, ali to je već druga tema koju bolje da ne načinjem :nodenskompleks:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

20 Mar 2012, 17:56

blackcoffee » wrote: Svakako, ali nije bilo tog procenjivačkog momenta koji pretpostavljam da ima žena rešena da nađe oca za svog potomka. Nego smo se zabavljali, zaljubili, venčali, a ideja o deci je došla nekako sama od sebe.

Kod vanbračnog rađanja postoji i dodatni problem hoćeš li partneru reći ili nećeš, jer nije dete samo tvoje, ali to je već druga tema koju bolje da ne načinjem :nodenskompleks:
A reci mi ovak', padne li ti kad na pamet da se pomiješaš još s nekim? I kakve reakcije ti izaziva pomisao da bi se tvoj odabranik mogao poželjeti pomiješati s još... nekoliko njih?

Mislim, evolucijski gledano, ne vidim zašto bi se ni žena, a još manje muškarac - ograničavali na potomstvo sa samo jednom osobom. To nekako zvuči kao prilično skučena strategija širenja svojih gena. :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

20 Mar 2012, 18:51

blackcoffee » wrote:Zašto nodens pre ili kasnije uspešno zasere svaku temu na koju uđe i zašto se taj zasrani deo ne bi odvojio kao posebna tema i stavio negde sa strane?

Inače, ove podle optužbe odbacujem s indignacijom. :durica:


Nina i beta ženka su prve počele sa životinjama, sviješću, empatijom i sličnim stvarima. Meni je to samo previše interesantna tema da joj odolim. A ti se srami. :cerek: Kakav to rječnik upotrebljavaš. :cerek: Gdje ti je osjećaj za damsku profinjenost?
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

20 Mar 2012, 20:38

nodens » wrote:
A reci mi ovak', padne li ti kad na pamet da se pomiješaš još s nekim? I kakve reakcije ti izaziva pomisao da bi se tvoj odabranik mogao poželjeti pomiješati s još... nekoliko njih?

Mislim, evolucijski gledano, ne vidim zašto bi se ni žena, a još manje muškarac - ograničavali na potomstvo sa samo jednom osobom. To nekako zvuči kao prilično skučena strategija širenja svojih gena. :zubo:
Evolucijski gledano, ja bih to sigurno radila da živim u nekom drugom svetu gde je to modus vivendi/operandi.
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

20 Mar 2012, 20:44

nodens » wrote:
A ti se srami. :cerek: Kakav to rječnik upotrebljavaš. :cerek: Gdje ti je osjećaj za damsku profinjenost?
Pa neke stvari se moraju nazvati pravim imenom. :)
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

20 Mar 2012, 22:19

Životinje, ljudi ter njihovi nagoni su izdvojeni u posebnu temu na pdf-u Svijet oko nas.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

20 Mar 2012, 22:25

nodens » wrote:
Ovo boldano nekako nezgodno zvuči. :o

Mislim, ti njega izabrala za foreverandever? A koliko si sigurna (onak u postotocima LOL kao kod džokera 'zovi' :rofl: ) - da je i on tebe izabrao baš za foreverandever? :o
A, zašto ti to boldano nezgodno zvuči, a još bi zanimljivije bilo saznati zašto bi ona trebala biti nesigurna u pogledu toga da je on nju izabrao foreverandever? :o (ovo je, valjda, moderan smajlić)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 Mar 2012, 02:22

blackcoffee » wrote: Evolucijski gledano, ja bih to sigurno radila da živim u nekom drugom svetu gde je to modus vivendi/operandi.
U kakvom drugom svijetu? Misliš, u drugačijoj kulturi, koja potiče takvo ponašanje?

Inače, pa toga ima i u našoj zapadnoj civilizaciji; mnogi ljudi imaju djecu s više različitih partnera. I žene i muškarci. U biti znam za jednu koja ih ima troje djece s tri različita tipa, a nema još ni 30.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 Mar 2012, 02:52

Tea Tree » wrote: A, zašto ti to boldano nezgodno zvuči, a još bi zanimljivije bilo saznati zašto bi ona trebala biti nesigurna u pogledu toga da je on nju izabrao foreverandever? :o (ovo je, valjda, moderan smajlić)
Ma ništa, samo je tak' nekako zvučalo, možda su to neke moje divlje asocijacije, no recimo da malo 'proširim' kako je to meni zazvučalo:

- hoćeš?
- paaaaa... hmm, ček da vidim... hmm - ma dobro ajd, hoću. :ne zna:
- coool! :xlux:

:rofl:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

21 Mar 2012, 02:59

nodens » wrote:
Ma ništa, samo je tak' nekako zvučalo, možda su to neke moje divlje asocijacije, no recimo da malo 'proširim' kako je to meni zazvučalo:

- hoćeš?
- paaaaa... hmm, ček da vidim... hmm - ma dobro ajd, hoću. :ne zna:
- coool! :xlux:

:rofl:
Pa dobro, to sam pretpostavila da je tvoja slika o tome nekakva takva, ali što te zapravo navelo na to da ti slika bude takva?
Zašto ti nije palo na pamet npr. ovakvo nešto:
- hoćeš? :cerek:
- hoću! :xlux:

Mislim, nije da je išta upućivalo na ovaj tvoj scenarij. :ne zna:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

21 Mar 2012, 09:43

blackcoffee » wrote:Zašto nodens pre ili kasnije uspešno zasere svaku temu na koju uđe i zašto se taj zasrani deo ne bi odvojio kao posebna tema i stavio negde sa strane?
Zato što je Nodensu to potrebno. Ako ga veseli, neka. Ti ga lagano preskočiš, falabogu, nije za lektiru.
Tea Tree » wrote:
Pratim vas, odvojit će se, ali kad vidim u kojem smjeru ćete otići. :D
U svim smjerovima.
nodens » wrote:
U kakvom drugom svijetu? Misliš, u drugačijoj kulturi, koja potiče takvo ponašanje?

Inače, pa toga ima i u našoj zapadnoj civilizaciji; mnogi ljudi imaju djecu s više različitih partnera. I žene i muškarci. U biti znam za jednu koja ih ima troje djece s tri različita tipa, a nema još ni 30.
Pa to je lukava žena. Ima tri alimentacije i dva stana i auto, osam djedova i baki, slatkiša koliko hoćeš, uvijek se može riješiti djece za vikend i kurvati se i bosti se drogom.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 Mar 2012, 11:11

Tea Tree » wrote:Pa dobro, to sam pretpostavila da je tvoja slika o tome nekakva takva, ali što te zapravo navelo na to da ti slika bude takva?
Zašto ti nije palo na pamet npr. ovakvo nešto:
- hoćeš? :cerek:
- hoću! :xlux:

Mislim, nije da je išta upućivalo na ovaj tvoj scenarij. :ne zna:
Ništa osim prirode tj. evolucije i tipičnih društvenih stereotipova. :zubo:

vrrrlet » wrote: Zato što je Nodensu to potrebno. Ako ga veseli, neka. Ti ga lagano preskočiš, falabogu, nije za lektiru.
Ti razmišljaj o svojim potrebama a ne o mojim. :gaah: I rekoh već, one dvije su prve počele o životinjama, mene samo nije teško privući takvim divnim digresijama. A inače se trudim :zubo: koliko mogu, da baš ne odvlačim pretjerano hmm.

vrrrlet » wrote:Pa to je lukava žena. Ima tri alimentacije i dva stana i auto, osam djedova i baki, slatkiša koliko hoćeš, uvijek se može riješiti djece za vikend i kurvati se i bosti se drogom.
Naprotiv, sva trojica su probisvijeti koji su živjeli na njenoj grbači. :ne zna: Jednostavno je beznadežno slaba na taj tip ljudi, doslovno k'o u onom klišeju o 'lošim momcima'. :ne zna:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

21 Mar 2012, 11:37

nodens » wrote:
Oho. A je li zgodna? Daj adresu ako je zgodna. :klopa: Želim potomka s njom.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 Mar 2012, 12:30

vrrrlet » wrote: Oho. A je li zgodna? Daj adresu ako je zgodna. :klopa: Želim potomka s njom.
Ona jedino pada na latinske tipove, pa ako ne ličiš na španjolca ili talijana, nemaš šanse. :rofl:

A i daleko živi pa nije bitno. :cerek:

Ontopic, kad si ti zadnji put zbilja poželio potomke s nekom? :zubo: Ako nije suviše indiskretno pitanje. :rofl:

I jedno politički nekorektno pitanje: što osjećaju homići? Pada li njima na pamet ideja 'joj želim potomke s ovim'? I stvara li im to kognitivnu disonancu? :rofl:
Glo
Posts: 528
Joined: 19 Oct 2011, 08:52

21 Mar 2012, 14:49

ombia » wrote:Sto imate vise Đece manje cete se jebavati. :zubo:

ma ne znam samo od kuda ti ova dezinformacija?
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

21 Mar 2012, 15:00

nodens » wrote:
Ona jedino pada na latinske tipove, pa ako ne ličiš na španjolca ili talijana, nemaš šanse. :rofl:

A i daleko živi pa nije bitno. :cerek:

Ontopic, kad si ti zadnji put zbilja poželio potomke s nekom? :zubo: Ako nije suviše indiskretno pitanje. :rofl:

I jedno politički nekorektno pitanje: što osjećaju homići? Pada li njima na pamet ideja 'joj želim potomke s ovim'? I stvara li im to kognitivnu disonancu? :rofl:
Ličim, ali s razlikom da sam ja visok i nisam zdepast poput njih. Nisi odgovorio da li je ili nije.

Nije indiskretno, što bi bilo. Prije pet godina.

Za homiće ne znam, mogu pitati ove koje znam ako hoćeš, ali nekako mislim da se homići međusobno razlikuju baš kao i svi ostali ljudi, pa ne možemo kolektivizirati homićku misao.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Glo
Posts: 528
Joined: 19 Oct 2011, 08:52

21 Mar 2012, 15:02

Ličim, ali s razlikom da sam ja visok i nisam zdepast poput njih.
zar nisi ti plavokos? :zubo:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

21 Mar 2012, 15:04

Glo » wrote:
zar nisi ti plavokos? :zubo:
Oličio je kosu?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
Glo
Posts: 528
Joined: 19 Oct 2011, 08:52

21 Mar 2012, 15:06

ElliQuinn » wrote: Oličio je kosu?
ne znam. ja sam ga tako zamišljala i taman se pomirila s tom činjenicom. :zubo:
Post Reply