Neromantičnost - razlog za zabrinutost?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 09:38

Dakle, čitajući temu o oceanskoj ljubavi i zastajanju, shvatila sam da je jedino što sam tamo u stanju napisati neka zajebancija.

Pa kontam, je li to u redu?
Jesam li precinična? Zaboravna? Lažljiva? Što?

Kakvi ste vi?


Nek(v)arljiva.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 Aug 2012, 09:43

kukuriku » wrote:Dakle, čitajući temu o oceanskoj ljubavi i zastajanju, shvatila sam da je jedino što sam tamo u stanju napisati neka zajebancija.

Pa kontam, je li to u redu?
Jesam li precinična? Zaboravna? Lažljiva? Što?

Kakvi ste vi?
Bez problema bih mogla pisati isto što i Aristocat, ali sam previše zakočena pa me sram.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 09:52

Morticia » wrote:
Bez problema bih mogla pisati isto što i Aristocat, ali sam previše zakočena pa me sram.
Ae. Lako pišemo precizne i opširne traktate o seksu, boleščinama, djeci, politici, ali o lijubavi...JOK!
Kad je ljubav postala tabu?
Nek(v)arljiva.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 Aug 2012, 09:53

kukuriku » wrote:
Ae. Lako pišemo precizne i opširne traktate o seksu, boleščinama, djeci, politici, ali o lijubavi...JOK!
Kad je ljubav postala tabu?
Kad sam ja o ljubavi pisala traktate vrlo često sam naišla na ismijavanje i komentare u stilu "što se hvališ".
Od tad sam zaključila da mi je bolje čkomit.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

29 Aug 2012, 09:57

Deklarativno ti je to...
ili oćeš priznat ili ne

Kad ja kažem ljubav i da je ona jedina koja je neprocjenjiva,vele mi da sam zaostala jerbo da ljubav puca kad nestane para a rate kredita postanu os oko koje se vrti bitak..jebemti..nije da je tako, samo se treba prestat borit za nešto što te ne napaja , nešto što te isrpljuje..djeca nisau nikad pravi razlog za tu uzaludnu borbu, ali su uvijek opravdanje...jebemti i to ne valja

Ljubav nije nešto što zaslužiš, ona je tu , samo ju treba prepoznat..
Ali , da se ne izgubimo, da ne zalutamo tražeći, samo treba znati da je ona jedna i da ne postoji neka druga podljubav koja se boduje prema roditeljima, cvijeću, svili ili lanu...prema partneru ili prijatelju..
Ljubav je energija , ona je sila u nama koja nam daje snage da sve izdržimo..a još , kad nam neko svoju ljubav daje pa se spoje, e to je tek nirvana...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

29 Aug 2012, 09:58

Ne mislim da je ljubav postala tabu, dapače. Svi o tome govore bez ustezanja, samo koriste drukčije izražavanje.

Osobno, izraz ocenaska ljubav nije nešto što koristim, ali niti ismijavam isti.
Jednostavno takvo izražavanje ne dolazi mi iz duše, iz moje perspektive to je ušminkavanje i kič.
No shvaćam da nekome takve stvari klize same od sebe, jer im je duša takva. Moja nije.
Ali to ne govori ništa o količini i jačini ljubavi :ne zna:
Odnosno ne znači da ja volim manje :o Nadam se :crying:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 10:00

Morticia » wrote:
Kad sam ja o ljubavi pisala traktate vrlo često sam naišla na ismijavanje i komentare u stilu "što se hvališ".
Od tad sam zaključila da mi je bolje čkomit.
Je li to neki forumski poremećaj? Nije kul pisati o ljubavi?
Mislim, na forumu je najvažnije biti kul, kao što znamo.

Ili je sklonost ismijavanju poetičnog izražavanja osjećaja generalna pojava? :raspa:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 Aug 2012, 10:02

Generalna pojava.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 10:03

BoDerek » wrote:Ne mislim da je ljubav postala tabu, dapače. Svi o tome govore bez ustezanja, samo koriste drukčije izražavanje.
Ko o tome govori bez ustezanja?
Ja bogme ne.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

29 Aug 2012, 10:04

Ma kako nije kul pisati o ljubavi, koji vam je bog?
Nemojte da sad idem izvlačiti sve kul ljubavne postove. A ima ihhhhhhh!
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

29 Aug 2012, 10:05

kukuriku » wrote:
Ko o tome govori bez ustezanja?
Ja bogme ne.
Oli zato da bi bila kul?
Pa evo probaj pa ćemo da vidimo oće li ti popularnost pasti!
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 10:07

BoDerek » wrote: Oli zato da bi bila kul?
Pa evo probaj pa ćemo da vidimo oće li ti popularnost pasti!
Odjepi. :o
Ne znam zašto, zapravo. Jednostavno mi nije ugodno.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

29 Aug 2012, 10:10

kukuriku » wrote:
Odjepi. :o
Ne znam zašto, zapravo. Jednostavno mi nije ugodno.
Neće ti biti kad te ocean zapljusne :cerek:
Ovaj koji te je već jednom zapljusnuo je morebit izblijedio, pa nemaš potrebu!
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 Aug 2012, 10:18

BoDerek » wrote: Neće ti biti kad te ocean zapljusne :cerek:
Ovaj koji te je već jednom zapljusnuo je morebit izblijedio, pa nemaš potrebu!
Ima i u ovome istine.
Baš toliko poetično o ljubavi obično pišu ili oni koji su u ranoj fazi iste, friško zaljubljeni, ili oni čija se ljubav i nije u potpunosti i do kraja konzumirala, tj. ostala je na jednoj platonskoj, neostvarenoj razini (pritom ne mislim na fizički aspekt veze). :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

29 Aug 2012, 10:22

Morticia » wrote:
Kad sam ja o ljubavi pisala traktate vrlo često sam naišla na ismijavanje i komentare u stilu "što se hvališ".
Od tad sam zaključila da mi je bolje čkomit.
Nemoj čkomit. :D Još se sjećam onog tvog teksta "tamo" s natječaja (radilo se o upoznavanju, ne sjećam se točnog naslova/teme natječaja) :cerek:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

29 Aug 2012, 10:23

Znala sam da će ovo bit zatrkeljano i pretvoreno u ćetić za razbibbrigu i druženje uz kavu i kolače :rolajz:

Svejedno se ćutim izazvana pa i samim naslovom.
Romantičnost tj neromantičnost ne mora al može imat veze s ljubavlju.
Ne nužno.
I neromantični ljudi znaju jako volit i širiti radosnu vijest.
I Jako romantični znaju bit đubrad smrdljiva koja se romantikom služe za rastapanje zaleđenih djeva a potom ih termički obrade pa smjeste u špajz ko zimnicu..nek stoji, ali rađe će se bavit sezonskim plodovima i diviti se kapima kiše, trulom lišću, mirisu zemlje pa onda bjelini pahulja i u svakoj toj sezoni sebi naći priliku za romantiku..a ljubav? eh..:misli:
Dakle ljubav ili romantika? kombinirano je sasma ugodno :love:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 Aug 2012, 10:23

kajla » wrote:
Nemoj čkomit. :D Još se sjećam onog tvog teksta "tamo" s natječaja (radilo se o upoznavanju, ne sjećam se točnog naslova/teme natječaja) :cerek:
:eek: :brukica:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 10:28

Chilimama » wrote:Znala sam da će ovo bit zatrkeljano i pretvoreno u ćetić za razbibbrigu i druženje uz kavu i kolače :rolajz:

Svejedno se ćutim izazvana pa i samim naslovom.
Romantičnost tj neromantičnost ne mora al može imat veze s ljubavlju.
Ne nužno.
I neromantični ljudi znaju jako volit i širiti radosnu vijest.
I Jako romantični znaju bit đubrad smrdljiva koja se romantikom služe za rastapanje zaleđenih djeva a potom ih termički obrade pa smjeste u špajz ko zimnicu..nek stoji, ali rađe će se bavit sezonskim plodovima i diviti se kapima kiše, trulom lišću, mirisu zemlje pa onda bjelini pahulja i u svakoj toj sezoni sebi naći priliku za romantiku..a ljubav? eh..:misli:
Dakle ljubav ili romantika? kombinirano je sasma ugodno :love:
Nemojte četat, bando četerska. :facepalm:

Dobro, možda nisam idealno nazvala temu. Možda nije problem u sklonosti romantici (što god to značilo :ne zna: :misli: ), nego, kužiš, u tome da mi je prva reakcija na "oceansku" ili "kozmičku" ljubav ili štagodtakvoga gurnut prst u usta.
A zašto? :misli:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 Aug 2012, 10:30

kukuriku » wrote:
Nemojte četat, bando četerska. :facepalm:

Dobro, možda nisam idealno nazvala temu. Možda nije problem u sklonosti romantici (što god to značilo :ne zna: :misli: ), nego, kužiš, u tome da mi je prva reakcija na "oceansku" ili "kozmičku" ljubav ili štagodtakvoga gurnut prst u usta.
A zašto? :misli:
Zato što masa, masa ljudi to ili nikad nije osjetila ili ne osjeća trenutno i onda ih takvi razgovori podsjećaju na ono što nemaju.

Jbga.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 10:34

Morticia » wrote:
Zato što masa, masa ljudi to ili nikad nije osjetila ili ne osjeća trenutno i onda ih takvi razgovori podsjećaju na ono što nemaju.

Jbga.
Ne bih rekla da je to. Ili bar ne bih rekla da je to generalni odgovor.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

29 Aug 2012, 10:38

Okej, ja ne znam o čemu mi ovjde pričamo.

Je li problem u oceanu (samom izrazu) ili pričanju o ljubavnim osjećajima?
Da je napisala voljeti pun kurac i osamsto bi li i tad gurala prst u usta, kuku?
Last edited by Beau on 29 Aug 2012, 10:39, edited 1 time in total.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

29 Aug 2012, 10:38

jer ne znaju prepoznat u sebi ono što vrijedi i zato jer ne žele priznati da su upali u zamku konzumerizma i prodaje magle, šarenih pilula i artikala pa im se ljubav kao gadi jer je tu, jeftina je i pristupačna... mogu ovo sveobjasnit ali mi se ne da
ko ima snage i vjere u sebe, ko prizna i shvati da više vrijedi osoba koja te podupire i vjeruje u tebe, kojoj vjeruješ jer ima dubinu a ne dobro auto ili posao , taj je sretnik i neće ga zanimati nova stvarčica ili stanje na burzi
jebo kredit
plati, pa ako ti ostane prazna kesa uživaj i u toj praznoj kesi pa jedi dvopek i čaj.. uči djecu da je sve ono materijalno vrlo nadoknadivo a da je samo ona unutarnja vriejdnost zapravo vrijedna...
znam da je meni lako trkeljat :rolleyes:ali ja sam sve to prošla i znam o čemu trkeljam
kurvanjski avatar, a
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 10:41

BoDerek » wrote:Okej, ja ne znam o čemu mi ovjde pričamo.

Je li problem u oceanu (samom izrazu) ili pričanju o ljubavnim osjećajima?
Da je napisala voljeti pun kurac i osamsto bi li i tad gurala prst u usta, kuku?
Ne bi.
Eto, ne bi.
Ali zašto mi je "pun kurac i 800" bolje od "oceana"?
Zašto?
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

29 Aug 2012, 10:42

kukuriku » wrote:
Ne bi.
Eto, ne bi.
Ali zašto mi je "pun kurac i 800" bolje od "oceana"?
Zašto?
Zato jer tebe tvoji osjećaji ne podsjećaju na ocean?? :o
Što je normalno, nije zabrinjavajuće, možeš odahnut.
Ocean je ocean, a ljubav je ljubav.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 10:43

BoDerek » wrote: Zato jer tebe tvoji osjećaji ne podsjećaju na ocean?? :o
Što je normalno, nije zabrinjavajuće, možeš odahnut.
Ocean je ocean, a ljubav je ljubav.
A je, a moji me osjećaji baš podsjećaju na pun kurac i osamsto. :misli:
Nek(v)arljiva.
Post Reply