Zaljubila sam se u forumaša koji ima curu, a ja imam dečka..

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

25 Sep 2011, 15:49

jevgenija » wrote:... koji nije forumaš, šta sad da radim? Da sad objasnim kako je to točno išlo, oprostite akoje dugačak post jer ne znam ja kraće a i puno toga se događalo i u glavi mi je potpuni nered, ne znam više šta da radim ni kako ni ! ŠTA ŠTA ŠTA?!?!!? Uglavnom je to počelo dok sam sa jednog starog foruma išla na jedan novi forum jer sam nepravedno bila optužena za vrijeđanje a stvarno nisam vrijeđala nisam ja takva osoba ja sam fina cura iz fine kuće istjerana hahahaha to me uvijek nasmije to je govorio jedan moj prijatelj koji sad više ne živi ovdje nego u inostranstvu i u njega sam jednom bila zaljubljena i onda je to puklo ali to je duga priča uglavnom imam neke traume još od prije od toga ali to sad nije bitno nego je bitan ovaj novi jer ovaj sa finom kućom njega sam ja preboljela a i nije me jako tuko više onak da zapamtim da u vešlonac ide veš a ne tamo praznit pepeljare što sam ja mislila da je to u redu a i moja mama je to mislila još prije. moja mama zapravo nikad nije ni preboljela tog mog bivšeg s finom kućom jer je on bio stariji pa joj se svidžao valjda ili štajaznam ali tu isto nikad ništa nije bilo jer je moj tata pazio na njega. uglavnom da krenem ja sad na ono bitno - to je da sam ja bila nepravedno banirana i onda slučajno pet sekundi prijenepravednog bana sam ja dobila privatnu poruku od tog dećka iz foruma koji uopće ne živi ovdje gdje ja živim a ima i curu mislim, pa me je sad strah ako me ubije ta njegova cura ako krivo shvati tu privatnu poruku jer se je on samo javio s mejlom da možemo prićat nije tu nikad ništa ni bilo ni ništa ali mene je sad strah da će mi na onom nekom prošlom forumu proćitat te pepeje i promimjenit da ispadne kao da smo se mi seksali a nismo. ozbiljno nismo. jer on ne živi ovdje, a i ja sam dosta onako, mislim, zgodna sam ja, to mi svi govore, ali on ne voli te zgodne poput meryl streep on više voli zinku kunc a ja ni približno nisam kao ona ako me razumijete. ili ne. uglavnom, ja sad ne znam šta da radim. a zaljubila sam se i moj je dečko primijetio da sam čudna jer je došao kod mene a ja sam mu samo dala pusu i malo smo se ševili a onda sam ja odma otišla na internetse a on je spavao jer je radio nočnu ali sam mu bila čudna i dok je spavao jer ga inače maltretiram dok spava, pokrivam ga i ćeškam po koljenu i stalno ga ispitujem oće cedevite kad najbolje zaspi a jućer to ništa nisam radila osim ovog s cedevitom jer to radim jer sam iritantna osoba ali ne iz ljubavi.

šta da radim pomozite?!?!?! :gaah:
sIjajno, sIjajno!!! :s


User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

25 Sep 2011, 16:02

..a unda » wrote:...

eto, zar se to ne vidi na ovoj slici? ajde cure, pa ova je slika bolje opisala vas i musko zenske odnose nego sto vi mozete i zamisliti. jel vam zato neugodno komentirat ovu sliku, a koke?

:D :D :D
Svaka ti je k'o u Njegoša.
Locked