Seks ili vođenje ljubavi

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Jun 2018, 16:29

Donna Sole wrote:
07 Jun 2018, 16:18
Ne na prvi ali na drugi vidiš jer se ne skrivaju. Do trećeg pogleda ja zaspem.
Ma dobro, ne analiziramo njij nego tebe... i šta ti gujca ama baš nikad nije zagorila tamo na toj plaži? Jel gori samo ak vidiš da i njima, hm, njiov štapić radi tebe gori?


what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Jun 2018, 17:05

Ne znam kako reagiraju štapići. Velim da nisam zainteresirana.


Inače ne reagiram ni ja baš nešto . Da me neko zavede mora se malo više potrudit osim imati alat. Mora se potruditi više od biti zgodan. Ma...nije mi sad to tema.

Gujca mi zagori, zna se desiti. :giggle: Mažem se dosta kakao maslacem i kokosovim uljem.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Jun 2018, 17:33

Donna Sole wrote:
07 Jun 2018, 17:05
Ne znam kako reagiraju štapići. Velim da nisam zainteresirana.


Inače ne reagiram ni ja baš nešto . Da me neko zavede mora se malo više potrudit osim imati alat. Mora se potruditi više od biti zgodan. Ma...nije mi sad to tema.
Ma mi tute već znamo šta mora ;)
Donna Sole wrote:
07 Jun 2018, 17:05
Gujca mi zagori, zna se desiti. :giggle: Mažem se dosta kakao maslacem i kokosovim uljem.
pa kad to još onako na suncu reš zapeče... mmmm, finooo :mljac:... ej, Ćili, jesi čitala kad Magnusov strip Necron?
Da, od onog Magnusa šta je crtao i Alana Forda :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

07 Jun 2018, 20:33

Jebite se radi zdrastvenih razloga.

https://www.nationalgeographic.com/maga ... queen-sex/
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Jun 2018, 21:05

Ma Nukac ne vjeruju ti tu niti mujmanima, đe će tamo nekim žoharima :lol:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Jun 2018, 22:35

haram wrote:
07 Jun 2018, 17:33
Ma mi tute već znamo šta mora ;)



pa kad to još onako na suncu reš zapeče... mmmm, finooo :mljac:... ej, Ćili, jesi čitala kad Magnusov strip Necron?
Da, od onog Magnusa šta je crtao i Alana Forda :D
Sjećam se da mi je nešto došlo pod ruku, ali se baš ne sjećam teme nit radnje...Znam da ima nekog seksa i predimenzioniranih...svega..

Zašto pitaš?
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

08 Jun 2018, 00:37

haram wrote:
07 Jun 2018, 16:29
i šta ti gujca ama baš nikad nije zagorila tamo na toj plaži? Jel gori samo ak vidiš da i njima, hm, njiov štapić radi tebe gori?
haram wrote:
07 Jun 2018, 17:33
pa kad to još onako na suncu reš zapeče... mmmm, finooo :mljac:...
Donna Sole wrote:
07 Jun 2018, 22:35
Zašto pitaš?
Zagorio, siromah. Ko kaubojska tava. :D
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

08 Jun 2018, 01:08

Nego... kak' vas nije sram bit na nudističkoj plaži? :misli:

Tebi, Riona, nije bio nikakav problem što te nekakvi bezvezni stranci mogu vidjet k'o od majke rođenu?

Ako nije, imaš li problem sa slanjem golišavih slika strancima? :rofl:


Zezam se malo. :zubo: No, vjerojatnost da ja ikad odem na nudističku plažu: nula koma nula osam odsto.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

08 Jun 2018, 01:16

nodens wrote:
08 Jun 2018, 01:08
Nego... kak' vas nije sram bit na nudističkoj plaži? :misli:
Nodense, odjeća je i avatar. Nudist si. :p

Stavi ga ili ću ti ga ja staviti. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

08 Jun 2018, 06:46

Kako tebe Nodense nije sram što te je sram ? :zubo: :misli: :bicedobro:



Ne da me nije sram nego uživam.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

08 Jun 2018, 07:03

Recimo ja ne volim baš nudističke plaže jer je previše ljudi.
Ali kad recimo van sezone uspijem dobiti kakav komad plažice daleko od ljudi, sam za sebe - skidajte se do j(kr)aja...
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

08 Jun 2018, 07:41

nodens wrote:
08 Jun 2018, 01:08
Nego... kak' vas nije sram bit na nudističkoj plaži? :misli:

Tebi, Riona, nije bio nikakav problem što te nekakvi bezvezni stranci mogu vidjet k'o od majke rođenu?

Ako nije, imaš li problem sa slanjem golišavih slika strancima? :rofl:


Zezam se malo. :zubo: No, vjerojatnost da ja ikad odem na nudističku plažu: nula koma nula osam odsto.
Bila sam vrlo mlada i odmjeravali su me na običnoj plaži svi - i muškarci i žene.
Nije mi to bilo ugodno.
Na nudističkoj me nitko nije gledao, kao što sam gore napisala - svatko je pristojno zanemarivao druge ljude. Ali i da jest - svi su jednako ranjivi. Ovaj, goli.
A što se tiče slika - onda sam se slikala, da, i te su slike negdje tako dobro skrivene, da, eto, nemam pojma gdje su. Bit će to zanimljivo otkriće jednom. :rofl:
Ne šaljem nikakve slike ni strancima ni poznatima. :raspa:
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

08 Jun 2018, 07:43

Nukac wrote:
08 Jun 2018, 07:03
Recimo ja ne volim baš nudističke plaže jer je previše ljudi.
Ali kad recimo van sezone uspijem dobiti kakav komad plažice daleko od ljudi, sam za sebe - skidajte se do j(kr)aja...
Pa jedna od čari nudističkih plaža je bila u tome da je bilo teško doći do njih, pa su shodno tome bile slabo posjećene. Teško doći - mislim na nas koji nemamo čamce i slično. Veranje po stijenama baš i nije najpametniji sport, kad si obučen za plažu. Obuven, to jest.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

08 Jun 2018, 10:07

Stitch wrote:
08 Jun 2018, 01:16
Nodense, odjeća je i avatar. Nudist si. :p

Stavi ga ili ću ti ga ja staviti. ;)
Stiče, sofizmi ne prolaze kod mene. :rofl:

Znam da se štošta može 'poistovjetit' s odjećom; u novije vrijeme možda čak i internet anonimnost služi kao neka vrsta intelektualne 'odjeće'.

No to svejedno ništa ne mijenja na stvari, što se mog konkretnog pitanja tiče.

Donna Sole wrote:
08 Jun 2018, 06:46
Kako tebe Nodense nije sram što te je sram ? :zubo: :misli: :bicedobro:

Ne da me nije sram nego uživam.
Pa vidiš, inteligentno pitanje. :zubo:

Odgovor: godinama me, uistinu, bilo užasno sram priznati da me sram koječega. Sram ima tu nezgodnu osobinu da se najčešće srami i samog sebe, jel. No eto, već sam prestar da bi me TOGA bilo i dalje sram. Internalizirao sam taj osjećaj srama samog po sebi; prihvatio ga kao nešto 'moje'.

Enivej, ti znači 'uživaš' biti posve gola izložena pogledima svakakvih stranaca. Je l' ti kad palo na pamet da prodaš par slika za Playboy? Radi li se možda o tome da nagađaš (ili znaš) da nisi dovoljno reprezentabilna baš za takav posao?

Riona wrote:
08 Jun 2018, 07:41
Bila sam vrlo mlada i odmjeravali su me na običnoj plaži svi - i muškarci i žene.
Nije mi to bilo ugodno.
Na nudističkoj me nitko nije gledao, kao što sam gore napisala - svatko je pristojno zanemarivao druge ljude. Ali i da jest - svi su jednako ranjivi. Ovaj, goli.
A ne zvuči ti to malo nekako... naopako? Dakle, odeš na plažu bit GOLA, upravo ZATO što te kao nitko ne gleda otvoreno. :misli: Pa ako ne postoji nikakav problem s 'gledanjem' - zašto onda nitko ne gleda? Je l' ti bude neugodno kad ti netko gleda u frizuru? :rofl:

No, pa inače se slažem ovo za 'običnu' plažu. Taj dio ni meni nije bio jasan; kako je ljudima kao 'neugodno' hodat u donjem rublju, no zato im nije nikakav problem bit 'de facto' u donjem rublju - na plaži. Meni je to uvijek bilo neugodno; no za razliku od tebe, nekako nagađam da bi JOŠ GORE bilo na nudističkoj plaži. Tak svejedno je l' netko zuri ili ne zuri. Odakle uostalom znaš da te netko ne gleda odozada? :rofl:

Također mi nije jasno kakve veze ima što su 'svi jednako ranjivi'. Bez veze. Kao da bi meni bilo manje neugodno da me doktorica gleda golog, da je i ona isto gola u ordinaciji. Ako išta, to bi bilo još gore, a ne bolje. :rofl:

Riona wrote:
08 Jun 2018, 07:41
Ne šaljem nikakve slike ni strancima ni poznatima. :raspa:
To je bila samo šala, BTW. No kad već kažeš, zašto zapravo ne? U čemu je problem, pa nije valjda da se sramiš, lol.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

08 Jun 2018, 10:18

Riona wrote:
08 Jun 2018, 07:43
Pa jedna od čari nudističkih plaža je bila u tome da je bilo teško doći do njih, pa su shodno tome bile slabo posjećene. Teško doći - mislim na nas koji nemamo čamce i slično. Veranje po stijenama baš i nije najpametniji sport, kad si obučen za plažu. Obuven, to jest.
Sorry, ali meni ovo nikako nije jasno. :zubo:

Ja isto mrzim posjećene plaže; i *obične* - a kamoli nudističke. Sjećam se kad sam još kao klinac išao na more s roditeljima i braćom, uvijek smo tražili plaže na kojima potencijalno nema baš nikoga, a ne one gdje su svi nabijeni k'o sardine.

No, ako ne voliš da te 'hrpa' stranaca gleda u kupaćem kostimu, nije jasno kako je moguće da ti ne smeta bit doslovno GOLA - pred 'nešto manje' stranaca. Skroz nelogično, jebiga. :rofl: Mislim, neću inzistirat; ne poznam te pa ne mogu reći da nešto muljaš itd, možda ja samo nisam sposoban to shvatiti. No u interesu otvorenosti ću samo napisati onako nepretenciozno, da ti ja ne mogu baš povjerovati na tome. Nagađam da ti jest nelagodno i na nudističkoj, ali kao što je Donna Sole inteligentno primijetila - nije ti ugodna ta spoznaja o vlastitoj nelagodi zbog golotinje; 'htjela' bi da si iznad toga, da nisi 'ranjiva' itd - iako zapravo itekako jesi. :zubo: Tj. nagađam da je taj nudizam nekakva uvrnuta 'borba' protiv sramežljivosti, potaknuta valjda 'idejom' da je sramežljivost nešto 'loše' - s obzirom da se sramimo upravo i same te sramežljivosti.

No dakako, moguće je da fulam ceo fudbal, što bi se reklo. Stvar je u tome da ljudi s kojima sam pričao o tom nudizmu, postanu čudno defanzivni oko te teme, počnu mene napadati (ok, možda jesam 'neugodan', ali meni je čudno da nudistima moje puke rečenice mogu biti 'neugodne', ako im nije neugodno biti posve goli pred strancima. :misli: Jebiga, ne razumijem, moguće je da sam beznadežno glup i nema tu lijeka) - a jedan manji dio njih je bio i toliko nekoherentan da uopće nisam mogao pratiti njihov tok misli...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

08 Jun 2018, 11:13

nodens wrote:
08 Jun 2018, 10:07
Stiče, sofizmi ne prolaze kod mene. :rofl:
A prolaze li banovi? :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Riona
Posts: 4078
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

08 Jun 2018, 14:47

@ nodens, da ne citiram tvoje plahte:
priznajem da imam oprečne stavove o tome, posljedica odgoja i bunidbe, valjda. Ili bogznačega drugoga. Ne volim da me ljudi pohotno gledaju. na ulicama. na plažama. Gledaj si doma koga treba. I mene neka pohotno gleda tko treba, ne?

Ali nisam ja jedina komplicirana - kako to da nikome nije do toga da se skida- šta ja znam- u Ilici. Eto staneš i skidaš se, ili presvlačiš.
a nema frke da to učiniš u svlačionici kluba. Igraš nogač i moraš u dres. Pa nećeš se zavući u tuš i tamo presvlačiti, a svi ostali će to hladnokrvno "na izvolte". Poslije utakmice ne oblačiš kupaće da se istuširaš, pretpostavljam.
To nije problem.
Svojedobno sam bila član folklornog društva. Presvlačili smo se kojekako i kojekuda. Za obući nošnju treba malo mjesta. Treba prostora da se odlože sitnice i tako dalje. Staviš "sram" na stranu i presvlačiš se, pomažeš drugima. Dečki prolaze - a šta se može. Tamburaši nemaju kamo...hm. S tim ljudima nisam imala mnogo više od pripadnosti toj grupi. Ali, kad drugačije nije moglo...
Izgleda da imamo "svič", pa se možemo prilagoditi. Neki, naravno, ne, jer su "puno fini" pa maltretiraju cijelu grupu, jer samo za njih mora biti ovako ili onako. Pa je svima gore, samo toj osobi bolje. Pa se kasni na pozornicu. Pa ovo i ono... sigurno ste već imali primjere.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

08 Jun 2018, 20:31

Folkloooor! :cerek:

Neznam...unaske su te s posebnim potrebama slali u...ehm....posebne institucije. Nisuih pušćali na binu. :zubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

08 Jun 2018, 20:46

Šabović Adis wrote:
08 Jun 2018, 20:31
Folkloooor! :cerek:
:facepalm: :gaah: sunce mu žarko jel baš moraš svaku temu izvrćat

kakve pobogu posebne potrebe
i tema je seksanje da ili ne a ne ples
kurvanjski avatar, a
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

08 Jun 2018, 20:49

Donna Sole wrote:
08 Jun 2018, 20:46
:facepalm: :gaah: sunce mu žarko jel baš moraš svaku temu izvrćat

kakve pobogu posebne potrebe
i tema je seksanje da ili ne a ne ples
:brukica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

08 Jun 2018, 20:55

Šabović Adis wrote:
08 Jun 2018, 20:49
:brukica:
Nije dovoljno samo navuć škartoc na glavu.

Lijepo se izjasni. Izrazi. voteva
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 Jun 2018, 21:01

Donna, srećo, to se fino kaže: boli me glava. :D
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

08 Jun 2018, 21:06

Donna Sole wrote:
08 Jun 2018, 20:55


Nije dovoljno samo navuć škartoc na glavu.

Lijepo se izjasni. Izrazi. voteva
Oću. :brukica:

Donna Sole wrote:
07 Jun 2018, 11:46
Bojim se dugih uvoda ali mislim da će ovdje trebati kakav takav opis teme .
Naslov kaže jedno mada se nadam i dodacima na temu seksa u određenim godinama.


Imam prekonekoliko godina , seks mi je dopušten i legalan , uvjete imam ali mi se ne da. Nisam ni za vođenje ljubavi.

Sve mi to nekako došlo nevažno i dosadno. Rađe bi čipku čipkala nego ...

Jel to kriza srednjih godina ili što?
Neznam o kakvoj krizi je riječ. Katise ne jebe onda tise ne jebe. Nešse valjda nasilu, mislim, nija nejebem dokmise nedigne, pajel.

Ovo vođenje ljubavi...jel može neki prevod? :brukica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

08 Jun 2018, 21:22

MmeTipfeler wrote:
08 Jun 2018, 21:01
Donna, srećo, to se fino kaže: boli me glava. :D
Više to ne prolazi.
Šabović Adis wrote:
08 Jun 2018, 21:06


Oću. :brukica:




Neznam o kakvoj krizi je riječ. Katise ne jebe onda tise ne jebe. Nešse valjda nasilu, mislim, nija nejebem dokmise nedigne, pajel.

Ok :hek:
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 Jun 2018, 21:27

Kako ne prolazi? :eek: Ako ne prolazi, kažeš 'danas mi se ne da'. Ili: radije bih čitala knjigu, gledala film, spavala. Uostalom, pa nije nam više 16 godina. :cerek:
Post Reply