Kako ste danas obučeni?

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

25 Apr 2012, 13:02

baja » wrote: dr. jekyll i mr. hyde? :D
Pa, da. Ipak sam ja blizanac.


"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

25 Apr 2012, 13:36

Margarita » wrote:Crne štikle, crne samostojeće čarape sa srebrnošljokičastim zmijama sa strane, bijelosvileno-crnočipkaste tange, takav grudnjak, sivi svileni šos i takav sako, srebrne naušnice, sivo-crna torba. To je sve. Nije baš primjereno ni vremenskim prilikama, ni dobu dana, ni mjestu. Ali nisam ni ja.
Bez majice? Išla si u neki seksualni pohod znači?
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

25 Apr 2012, 13:53

Ispod nekih sakoa ne treba nista, samo ih zakopcati. Ide se tako i na sluzbene domjenke.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

25 Apr 2012, 13:53

Kostimići su mi uski (ne premali nego su tako krojeni) i ne nosim majice ispod. Ne raskopčavam ih pa sam sasvim pristojna.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Maleficent
Posts: 444
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

25 Apr 2012, 15:10

Danas sam bila sportivo: trenirka (crno dolje, bijelo gore), siva sportska majica i tenisice.
I on se oduševio - wtf?! :eek:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Apr 2012, 15:15

Maleficent » wrote:Danas sam bila sportivo: trenirka (crno dolje, bijelo gore), siva sportska majica i tenisice.
I on se oduševio - wtf?! :eek:
Pa šta, znam masu muškaraca koji obožavaju žene u trenerkama. :ne zna:
Još ako imaš dobro dupe, a vjerujem da imaš... :klopa:

Ja sam danas u crnim balerinkama, bež skini trapericama, bež majici na šarene pruge, narančasta marama, narančaste naušnice, šarene narukvice, crni, dugački, tanki džemper i tamno zelena torba.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Maleficent
Posts: 444
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

25 Apr 2012, 15:18

Morticia » wrote: Pa šta, znam masu muškaraca koji obožavaju žene u trenerkama. :ne zna:
Još ako imaš dobro dupe, a vjerujem da imaš... :klopa:
Zašto vjeruješ da imam? :ne zna:

On kaže da imam. :zubo:

Al tolko sam skupljala šminkersku garderobicu, par štikli i make up, a onda naletim na tipa koji voli baš suprotno. Propale investicije...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

25 Apr 2012, 15:19

Maleficent » wrote:Danas sam bila sportivo: trenirka (crno dolje, bijelo gore), siva sportska majica i tenisice.
I on se oduševio - wtf?! :eek:
Dupe srećo, dupe.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

25 Apr 2012, 17:41

BoDerek » wrote: Ti meni, Tea, u nekim stvarima jako sličiš. Više od rođene sestre :D

Okej, ja prezirem dolčevite, al itekako shvaćam ljepotu bivanja uvijek u istome.
Imala sam i ja takve faze. A događalo bi mi se da kad nađem neke hlače, odmah kupim dva para :o jer mi je unaprijed jasno da se neću htjet skidat iz njih. I s majicama sam to znala radit. Više ne radim to.
I isto sam prije bila uvijek u crnom. Sad sam samo najčešće. :zu bo:

Seinfeld je jednom fino predložio da bi se ljudi trebali dogovorit oko 'uniforme', odjeće koju će SVI nosit UVIJEK. Kao u SF serijama. Ja sam ZA.

Ne mogu zamislit kako je to ujutro se probudit i birat između STO kombinacija koju ću obuć. Zamrzila bih jutra momentalno.
Na drugima volim gledat raznorazne robetine, al nije to za mene. :nono:
Couldn't agree more. :D
Ljudi najčešće s pojmom uniforma povezuju neki ružni radni kombinezon, kute kakve nose u trgovinama itd., a u ovom scenariju, uniforme bi bile lijepe, baš kao u SF serijama. :cerek:
U tom slučaju možemo svi nositi iste cipele, kako bi i s time bilo manje problema. :rofl:

Nego, kažeš da ne radiš to više. Pa kako sada, jadna ne bila? :crying: :rofl:

P.S. Imam i ja par plavih i par zelenih dolčevita. :nedosljedna:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

25 Apr 2012, 17:58

Tea Tree » wrote: Ljudi najčešće s pojmom uniforma povezuju neki ružni radni kombinezon, kute kakve nose u trgovinama itd., a u ovom scenariju, uniforme bi bile lijepe, baš kao u SF serijama. :cerek:
U tom slučaju možemo svi nositi iste cipele, kako bi i s time bilo manje problema. :rofl:
I ja sam za :cerek:

Uniforma mi je ok, dokle god je funkcionalna i ugodna za nositi, a ne kako je tendencija - napravit kostime i odijela od plastične jeftinjave :nono:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

25 Apr 2012, 18:04

Fuj uniforma. Ne volimo svi iste boje, ne stoje svima isti modeli, a kamoli da svi mogu nositi iste cipele. :zubo:
Vec neki dress code je stega a tek uniforma. :mama:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

25 Apr 2012, 21:37

crne balerinke, crne tanke najlonke ( nisu ljubičaste!) kratki šosić na falde, zeleno plava prugasta majica od jučer i zelena debela kruta narukvica
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

26 Apr 2012, 10:22

Tea Tree » wrote: Couldn't agree more. :D
Ljudi najčešće s pojmom uniforma povezuju neki ružni radni kombinezon, kute kakve nose u trgovinama itd., a u ovom scenariju, uniforme bi bile lijepe, baš kao u SF serijama. :cer ek:
U tom slučaju možemo svi nositi iste cipele, kako bi i s time bilo manje problema. :r ofl:

Nego, kažeš da ne radiš to više. Pa kako sada, jadna ne bila? :crying: :rofl:
:rofl: Ma radim, al u manjoj mjeri.
Malo sam bila zanemarila crnu boju posljednjih godinu dviju, a omakla mi se čak i bijela :eek: , i mogu ti reć da sam se sad već uželila crnoga. A i fali mi čut pitanje: a zakaj si ti stalno u crnom? :cerek:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

26 Apr 2012, 10:34

Danas sam isto kao neki dan samo sasvim drugačije. Nove cipelice (one s nitnama :cerek: ), ciglasti kostimčić, ružičasti grudnjak i tange, "doktorska torba", smeđe viseće naušnice, sunčane naočale. Čarape sam izbacila, danas je sunčano. Mrzim čarape.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

26 Apr 2012, 11:21

Po osamstoti put ovog proljeća su me nabile preudobne i premekane cipele koje sam nosila cijelu prošlu jesen. Ne razumijem. Uopće ih ne mogu obući. A prije pola godine se nisam skidala iz njih. Nije valjda da mi je narasla noga?
gonj špadi
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

26 Apr 2012, 11:42

klonka » wrote:Po osamstoti put ovog proljeća su me nabile preudobne i premekane cipele koje sam nosila cijelu prošlu jesen. Ne razumijem. Uopće ih ne mogu obući. A prije pola godine se nisam skidala iz njih. Nije valjda da mi je narasla noga?
Skupile su se u pranju?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

26 Apr 2012, 11:56

klonka » wrote:Po osamstoti put ovog proljeća su me nabile preudobne i premekane cipele koje sam nosila cijelu prošlu jesen. Ne razumijem. Uopće ih ne mogu obući. A prije pola godine se nisam skidala iz njih. Nije valjda da mi je narasla noga?
otiču li ti noge?
obično je naglašeno u proljeće, kad tek zatopli....
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Apr 2012, 13:51

Balerinke, crne skini traperice, svjetlo plava majica na šišmiš rukave s lađa izrezom, svjetlo plava marama na točkice, crni džemper, crvene naušnice, šarene narukvice, svjetlo plava torba.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

26 Apr 2012, 13:57

Morticia » wrote:..., svjetlo plava torba.
ti mijenjaš torbe ovisno o kombinaciji?
ne bi me svi užasi ovog svijeta natjerali na to... :o
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Apr 2012, 13:58

Kako kad, ali često da. :zubo:
E, al' vidiš, ja ti u svojim torbama nosim samo novčanik, cvike i cigarete. :mudri:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

26 Apr 2012, 14:04

Morticia » wrote: E, al' vidiš, ja ti u svojim torbama nosim samo novčanik, cvike i cigarete. :mudri:
pa ti živiš asketski :o

kod mene je trenutno unutra: novčanik, troje cvike, mala torbica sa šminkom, još jedna manja u kojoj je par uložaka da se ne zateknem iznenađena, maramice, vlažne maramice, rokovničić, ... išla sam poviriti u torbu; dakle, još i mali zidarski metar i jedan imbus ključ :facepalm:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Apr 2012, 14:05

Noup, ništa od toga, osim povremeno maramica, vlažnih ili običnih. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

26 Apr 2012, 16:55

baja » wrote: otiču li ti noge?
obično je naglašeno u proljeće, kad tek zatopli....
Ništa više nego obično. Baš me nabijaju u petu.


Nego, ontopic: traperice, žute starke, siva široka majica, tirkizno plavi lagani džemper, lila šal na sive točke, siva torba. Proljeće je pa se moram upapigit. Nokti: kričavo žuti, pastelno zeleni, barbie rozi, štrumpf plavi i tirkizno zeleni.
gonj špadi
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Apr 2012, 19:27

smeđe balerinke, čipkaste najlonke boje kože, haljina kratkih rukava, bež sa smeđim povremenim vodoravnim crtama.

sad i sebi zvučim dosadno s ovim čipkastim, ali one su mi na vrhu u ormaru pa ih nosim, ove i ljubistače :D

inače moja torba sadrži dva novčanika, dvoje naočale u kutijama. ključevi od stana i auta, krema za ruke, mini torbica sa šminkom. dva mobitela, maramice. boca vode. punjač ponekad. knjiga ponekad.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Apr 2012, 19:29

I moja torba nosi svasta. I sminku. I dezinficirajuci gel. I knjigu. Ipod. Kremu za ruke. Rokovnik. Novcanik. Zvake. Ma da ne nabrajam dalje. :o
Post Reply