Klimatizacijski uređaji

Đurine kućne čarolije
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

14 May 2020, 11:32

Vlasnik sam klimatizacijskog uređaja marke Vivax koji dobro radi, prilično sam zadovoljan njime. No sam ga ne mogu očistiti, dizanje lijeve ruke nakon operacije prilično mi je velik problem. Kad želim objesiti veš, nagutam se tableta jer me rame jezivo boli. Posljedica je to opsežne disekcije vrata, presječeni su mi brojni živci i neću se tako skoro oporaviti. Čekanje zato ne dolazi u obzir, kao ni bildanje. Moram zamijeniti filtar i pripremiti klimu za ljeto.

Što mi je činiti? Da zovem majstora i riskiram zarazu? Spadam u visokorizičnu skupinu, zabranjeno mi je sve. Ni na kontrolu u Kliniku za tumore nisam otišao, rekli su mi da pošto-poto izbjegavam miješanje s drugim pacijentima. Zubara da ne spominjem - muči me kutnjak, a ne smijem van. Kamo se god okrenem, naletim na zid.

Na posljetku ću se vjerojatno odlučiti za profesionalca. No ako znate neki trik, slobodno se javite. Hvala unaprijed.


Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

15 May 2020, 20:45

Zvao sam popodne servis, vele da će poslati nekoga iako još službeno ne rade. Nadam se da će idući tjedan sve biti riješeno.

Koštat će me to 200 kuna. Neka, bolje tako nego da se ja mučim.
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

30 May 2020, 19:27

Majstori su nevjerojatni - te ne stignu, te ovaj tjedan ne rade u Zagrebu, te nemaju ljudi... Srećom, ovaj ponedjeljak stižu k meni, što znači da me čekaju teške odluke. Hoću li sutra pospremiti i usisati stan, pitanje je sad. Ne znam isplati li se to, budu li napravili nered - morat ću čistiti dvaput. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

31 May 2020, 14:39

Stitch wrote:
30 May 2020, 19:27
Majstori su nevjerojatni - te ne stignu, te ovaj tjedan ne rade u Zagrebu, te nemaju ljudi... Srećom, ovaj ponedjeljak stižu k meni, što znači da me čekaju teške odluke. Hoću li sutra pospremiti i usisati stan, pitanje je sad. Ne znam isplati li se to, budu li napravili nered - morat ću čistiti dvaput. :D
Ako želiš poslušati moj savjet: nemoj pospremati prije njihovoga dolaska. Ne vjerujem da će im prašina ili nered smetati u radu. Gotovo je sigurno pak da će ostaviti nered, te da će iza njih trebati pospremati.
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

31 May 2020, 16:06

Može. Ako budu prigovarali, pokazat ću im post. ;)
Potpisi su za budale.
Post Reply