Odluke i zelje za 2015. (rezime 2014. included)

Dobre želje i pozdravi
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

31 Dec 2014, 20:48

:zubo:


User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

31 Dec 2014, 20:55

ja cu odgledati par epizoda breaking bad-a i mozda malo biti ovde ako neko bude pisao ili na webacam-chatu ako mi se bude dalo :zubo:

ko kaze da na netu ne mozes imati bogat zivot :xlux:

majti odlicna temperatura :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

03 Jan 2015, 14:05

..a unda » wrote:
For Air Signs (Gemini, Libra, Aquarius) have the perfect year to think things through, to network, organize and motivate others. All three of the Mercury retrograde periods happen in Air Signs. This allows you to pinpoint where you apply your passions and to think and act with more precision than ever before. In a fiery, fast year, make the most of these slightly slower, more thoughtful times.

You may be busier and more involved with groups this year, and you may take on more responsibilities. The year starts with Mars in an Air Sign, and you should have energy to spare all year long.


ono, astrolozi. , bagra.. :D
pocinje sa perfekt jeer.. i vec mislis..napokon, a onda ide dalje radja.. tu tink tings tru. ono, jebote i tink i totful i to ono, tru te jebo.. zajedno sa netvorkom..

i onda..sper enerdzi? ma koje to, ma za sto, za sto vise, dokle jebote?

ovo je klasican primjer kako ti ne rec da ce bit sranja samo takvog..

:D :D
E, oće to tako kod horoskopa.
Mogla bi ti i ja napisat - za zračne znakove:

"Novac i religioznost - U sljedećoj godini možda ćete dobiti na lotu, ukoliko igrate. Ako ne igrate, nećete ništa dobiti 100%. Postoji mogućnost da pronađete vjeru, vjeru u statistički minimalne vjerojatnosti. Možda. To samo o vama ovisi.
Veze - Koliko dajete, tako ćete i primati, osim u slučajevima kada to nije slučaj :tuzni: U većini slučajeva, trebalo bi vam se pozitivno vratiti ono što pozitivno dajete, kao bumerang. Dobar bumerang :D

Zdravlje - pazite kako prelazite cestu, auti idu brzo. Ova godina bi mogla fatalno završiti po vas kao pješaka, ako ne škicnete lijevo-desno. No ako dobro pazite kud hodate, pred vama se otvaraju beskonačne pješačke mogućnosti, nova raskrižja, nove ceste, novi horizonti. Samo treba dobro gledati :D "


I, jel sam gdje pogriješila u predviđanju? :raspa:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Jan 2015, 14:59

:rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

03 Jan 2015, 23:23

Zgodno ste otpratili staru. :cerek:

Odluka nemam jer iskustveno znam da to moze samo dovest do frustracije.
A zelja mi je skinut 10 kila.
Moze i 15.
A ni 5 nije lose. :D

Drago mi je da je sve ovo iza mene.
Nije bilo nis posebno lose, nis posebno dobro, uglavnom sve kak se sika i kak je red.
Post Reply