Mršavi i seksi model - utjecaj medija na privlačnost

Za antropologiju, ekonomiju, filozofiju, povijest, sociologiju...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

05 Apr 2012, 21:20

Beta ženka » wrote: Jel' internet prirodan? :ne zna:

Što je zapravo "prirodno"?
Je li prirodno ...
Ti se ne zajebavaš čini mi se :confused:

Šta će me sad netko uvjeravati da je salo prirodna pojava :rofl:
Hvala vam, prvi glas.


Prirodno je i dojenje, da, ali s točnom svrhom i namjenom.
Pa ako te devedesetogodišnja mama doji u šezdesetoj molim te reci da li je i to prirodno.
Prirodan je i seks, pa je li prirodno jebat djecu? Ono...nije umjetno u svakom slučaju, jelda?

Jebote, o čemu pričamo uopće :facepalm:


Kako onda za čovjeka može biti prirodno na sebi držati deset kila sala za koje je jasno kao dan da ga nikad neće iskoristiti, kad znamo da je po pitanju sala prirodno upravo i jedino to da salo postoji samo zato da ga se iskoristi?

Ja sam krenula s "prirodom" kad je Klonka stavila Davida, s poantom da nije takav izgled produkt zle cosmo propagande nego tako inače ljudi prirodno izgledaju, a ne kao sirovina za sapun.

..a unda » wrote: ali ne..sacu ja tu napravit, ne znam, piramidu. pa jebi se i ti i ta tvoja prirodna piramida.
:rofl: :rofl:


User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

05 Apr 2012, 21:32

ali » wrote: Kako onda za čovjeka može biti prirodno na sebi držati deset kila sala za koje je jasno kao dan da ga nikad neće iskoristiti, kad znamo da je po pitanju sala prirodno upravo i jedino to da salo postoji samo zato da ga se iskoristi?
Mora da je onda natprirodno.
A jasan dan začas postane olujni. Nikad ne znaš kad će ti to salo zatrebati.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

05 Apr 2012, 21:45

..a unda » wrote:..o ho, zamisli ti gdje smo dosli, a sve iz pizdarije. da ne kvotam sad sve, ne da mi se..
Iako si nadrobio gomilu gluposti, ni ja neću citirati sad sve. Samo odabrane dijelove…
1. ne zna se jel priroda ima svijest, namjeru ili neki drugi oblik inteligencije. mozda bih mogao rec, pitat, kako nesto sto nema inteligenciju u sebi je moze stvorit? slucajno? greskom prirode? jel onda inteligencija neprirodna? ..s tim bi se cak i mogao slozit. :cheer:
Priroda nije realni entitet koji nešto stvara; riječ je o personifikaciji. Metafori.
Dakle, pitanje ti je promašeno k’o HDZ-ova gospodarska politika (o trenutnoj ćemo vladi kad stignemo vidjeti neke rezultate).
homoseksualizam? pa zar danas i u konacnoj, ekstremnoj varijanti, zar nije protucovjecan, ako vec ne neprirodan ili protuprirodan (tesko mi je sad ovako na brzinu govorit, narocito ako se slozimo da je covjek zajeb majcice prirode, barem ovog ovdje, naseg blizeg svijeta i svemira).
ono, amo simulirat. dogovorimo se da svi od sutra na svijetu budemo homoseksualci i slus, nema vise promjene i odluke i promjene odluke i ne znam sve cega. i tako da bude dvjesto godina. aj, sto ce se desit? nista, priroda ce odahnut i rece sebi..auff, bilo je blizu. nes vise majci, a nes ne. necu se vise ovako zajebat, nema sanse, a ni vjerojatnosti, a ni statisticke greske..
I opet, mućak.

Ajmo se sutra svi dogovoriti da smo muškarci, pa da vidimo gdje smo i što smo za dvjesto godina.
Što, ne možemo se to dogovoriti? Gle čuda, ne možemo se dogovoriti ni da svi budemo homoseksualci.

Trabunjaš.
amo jos vidjet sto je neprirodno. trziste je neprirodno. jel u prirodi ima trzista? nemaaaa..neemaaaa.
Pa zapravo… ima. Itekako ga ima.
Omjer populacija predatora i plijena fantastična je instanca zakona ponude i potražnje. Hm, gdje se taj zakon ono uči i primjenjuje? U tržišnoj ekonomiji.
a nu ovo..arhitektura? to mi ovo, to mi ono, to u skladu s prirodom, to postovanje ovoga, postovanje onoga..je ti kurac! to sto nam se tepa da je nesto sanzelize, o lala, to nema veze s prirodom. zasto je arhitektura kao neko sad veliko civilzacijsko, odnosno ljudsko, covjecje i zensko dostignuce, neki vrh, nesto..? zato jer rijetko postoji agresivnija i protuprirodnija ljudska aktivnost od te.
Zašto je ljudska arhitektura toliko agresivna i protuprirodna, a termitska ili dabrovska nije? :kokice:
i ne slazem se s onima ovdje koji govore da je skupljanje, pohranjivanje sala u velikim kolicinama prirodno. mislim, jest ako ces spavat zimski san ili ako ces uvatit zraka ispod leda sjevernog pola i ic ronit i pjevat jedno tristo metara duboko.
Budući da sam na ovo već odgovorio, pročitaj moje ranije postove.
Ako možeš nešto i pročitati umjesto da samo tipkaš kilometarske postove. :mig:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Apr 2012, 22:03

ali » wrote:
Ja sam krenula s "prirodom" kad je Klonka stavila Davida, s poantom da nije takav izgled produkt zle cosmo propagande nego tako inače ljudi prirodno izgledaju, a ne kao sirovina za sapun.
Da, poznato je da su modeli kipova bili svakodnevni ljudi s ceste, robovi, vlasnici krčmi, težaci, koji su svi tako izgledali. uopće se ni tada nije nametao određeni ideal ljepote :kava:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

05 Apr 2012, 22:17

Je li moderatorima Judolino obećao svakome duplu porciju šnicela u saftu s restanim ako malo zakuhaju atmosferu na forumu :ne zna:

Judo, care :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2012, 23:04

Lastan » wrote: Iako si nadrobio gomilu gluposti, ni ja neću citirati sad sve. Samo odabrane dijelove…
o ho, racionalisticka skola..ja sam, dakle jesam. ili mislim, dakle, jebiga. ta je patetika logicki ismijana i prije nego je kopirana. ok, bio je to nelos alat za to vrijeme u kojem se jos uvijek sebi u brk govorilo..ipak se krece.
Priroda nije realni entitet koji nešto stvara; riječ je o personifikaciji. Metafori.
Dakle, pitanje ti je promašeno k’o HDZ-ova gospodarska politika (o trenutnoj ćemo vladi kad stignemo vidjeti neke rezultate).
ne, ti stvaras, realni entitetu moj. :zubo: :D
hdz gospodarska politika mozda, vjerojatno (i) jest promasena, ali je realnost. puno veca nego tvoje stvaranje i tvoj entitetic.
priroda nije metafora, nego okruzenje tvojeg entitetica i realitetica. uostalom, iz nje je proizaslo, metaforski ili ne.
nadalje uostalom, jel ti imas monopol nad metaforama, pa da ti odredjujes kad metafora prenosi realnost, a kad ne?
dakle, mos ti vjerovat u sto god selis, pa cak i da priroda nije..sta ono..realni entitet. onda je valjda nerelani. a najvjerojatnije nije ni prirodna. :zubo:


ma, mali postovi ne znace vecu mudrost. kao ni veliki postovi. dakle, svjesno slaganje sala, stvaranje tezine, vise od onog sto nam je potrebno, jest debljina. i sta cu ja sad, to je tako, prirodno je da je to debljina. a sad jel debljina prirodna, mislim da nije jer nema za ovaj ljudski dizajn neku prirodnu funkciju, naprotiv, sto veca debljina, manje funkcije. prirodne. a neprirodne, kolko os. :zubo:

ok, mozda ce se to evolucijom nekom promijenit, necemo se uopce trebat kretat, mozda cemo naglo postat telepati pa ce umjeto mi hrani, hrana nama sama trcat u usta, ali kako sada stvari stoje, postoji neka mjera u okviru se krece neki optimalni razvoj, ciklus, zasto ne rec, prirodni, a opet u skladu s prirodom, ne znam, deset, dvadeset ili trideset posto gore dole, zavisno od osobe, potreba, nacina zivota, ali koji je to nacin zivota i koja je to prirodnost, da ne kazem..priroda (mozda i ljudska priroda), koja jede kad nije gladna i ne planira biti gladna ili koja je gladna svako pet minuta zato jer jo receptori tako kazu? ..ili ne kazu, pa imamo suprotan efekt ili posljedicu.
amo se slozit da to jest prirodno utoliko sto je neprirodno. takva je ljudska priroda, rekao sam vec kolika je to opasnost i koliki su to apetiti..

neka radi ko sto god oce, opsesivno mrsavi (uklanja salo) ili opsesivno se deblja (stavlja salo na salo) ili opsesivno nastoji dostici neki fizicki svoj ideal, prehranom, kemijama, treningom nekim, mene se to uopce ne tice, ali reci da je..kako se zove..pretjerana (nepotrebna) debljina ili pretjerana mrsavost prirodna, onda mozemo za sve reci da je prirodno. doslovno za sve. a rijec neprirodno, gle, postoji. a sto oznacava? i kako onda mislis pricat o realitetu? ..bilo kakvom. i jos bit u pravu. ma na osnovu cega, aj molim te kazi. mos i u metafori. u medjuvremenu, dok ne smislis nesto, ja cu pricat s prirodom viceve i ic nesto pojest. rekao sam nesto, a ne sve. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2012, 23:18

..gle, ovo mi nje poslalo. :ne zna:
I opet, mućak.

Ajmo se sutra svi dogovoriti da smo muškarci, pa da vidimo gdje smo i što smo za dvjesto godina.
Što, ne možemo se to dogovoriti? Gle čuda, ne možemo se dogovoriti ni da svi budemo homoseksualci.

Trabunjaš.
mucak? ko o cemu, ti o spizi i to jos frustrirano..jer, steta, a moglo se zamezit. :D
kako se mozemo dogovorit da smo muskarci? aj, kako? ne govorim o dogovoru, nego o odluci. o izboru, dok se vi ne dogovorite sto su to rijeci, gdje su i cemu su, po definiciji cu ostat muskarcem, jebiga. ja nisam stvarao ovaj svijet, niti ove jezike. ako se oces sluziti dogovorom, onda dogovore postuj, a ne mijesi ih.
dakle, simulacija da svi odlucimo bit homoseksualci je sasvim zamisliva. zasto ne? simulacija da svi budemo muskarci..sta je to? kakav je to izbor? kakvo je to odredjenje? kako doc do toga? dogovorom?
to je isto kao da se svi dogovorimo da smoi debeli ili mrsavi..ili, onos to se na topiku narocito pokusava reci..da smo normalni, a ne znam cemu frka i trka tolika za tom normalnosti.
mislikm, kakve veze ima tvoja simulacija s mojom? tvoja je potpuno i sama po sebi besmislena. pa da..
Pa zapravo… ima. Itekako ga ima.
Omjer populacija predatora i plijena fantastična je instanca zakona ponude i potražnje. Hm, gdje se taj zakon ono uči i primjenjuje? U tržišnoj ekonomiji.
kakve veze ima populacija predatora s trzistem? ko ti je to rekao? kakve su to usporedbe organizma i drustva? cija je to ono teorija? pa nismo valjda dotle dosli, mi, vrli stvaratelji prirode.
dakle, jel se to u ekonomiji pozivamo na neke prirodne zakone, ap onda, ako tako nesto funkcionira u prirodi, pa sto ne bi moglo i na trzistu?
mislim, ok, samo da znam, da se poslije ne bi reklo..ma nisam bas tako mislio, malo sam sam se zeznuo u kojem stoljecu zivim, te su teorije izvrgnute takvoj kritici da je izvlacit ih kao argument, lukavstvo koje ide na zaborav.
Zašto je ljudska arhitektura toliko agresivna i protuprirodna, a termitska ili dabrovska nije? :kokice:
zato jer je dabrovska i termitska tvorevina prirodna i u skladu s prirodom. a i nije arhitektura. nisu valjda dabrovi arhitekti? ko, bre? da, bre?
mislim, to jest priroda. neboder je neprirodna agresivna tvorevina koja je tu usprkos prirodi. piramida takodjer.
ali, ok, mozemo mi razgovarat i u metaforama, personifikacijama, antropomorfijama, samo mi kazi kad ti to ne zelis, a kad zelis. barem da se znam malo ravnat..
i ako vec oces, mogu se slozit u necem..da su ljudi ustvari termiti. takva je njihova priroda. jedini je problem sto je svijet premal za takvu kolicinu, a i vjestinu ljudske agresije.
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

05 Apr 2012, 23:21

..a unda » wrote: kako se mozemo dogovorit da smo muskarci? aj, kako? ne govorim o dogovoru, nego o odluci. o izboru, dok se vi ne dogovorite sto su to rijeci, gdje su i cemu su, po definiciji cu ostat muskarcem, jebiga. ja nisam stvarao ovaj svijet, niti ove jezike. ako se oces sluziti dogovorom, onda dogovore postuj, a ne mijesi ih.
dakle, simulacija da svi odlucimo bit homoseksualci je sasvim zamisliva. zasto ne? simulacija da svi budemo muskarci..sta je to? kakav je to izbor? kakvo je to odredjenje? kako doc do toga? dogovorom?
neboder je neprirodna agresivna tvorevina koja je tu usprkos prirodi. piramida takodjer.
Ma nije valjda da tvrdiš da je homoseksualnost odluka? Nemoguće. :misli:
da su ljudi ustvari termiti. takva je njihova priroda
:rofl: :rofl:
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

05 Apr 2012, 23:23

Priznaj da nisi cijelog Undu čitala. Priznaj da si to napreskokce. :cerek:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

05 Apr 2012, 23:25

Perzefona » wrote:Priznaj da nisi cijelog Undu čitala. Priznaj da si to napreskokce. :cerek:
Jesam, ali nisam ga razumjela. :mama:
Sad vidim da sam ga krivo kvotala, otkud neboder. :facepalm:

Dobro, možda sam malo preskočila, samo malo. :zubo:
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

05 Apr 2012, 23:32

jednokratni klon » wrote:
Jesam, ali nisam ga razumjela. :mama:
Sad vidim da sam ga krivo kvotala, otkud neboder. :facepalm:

Dobro, možda sam malo preskočila, samo malo. :zubo:
I ja sam tako. :o Sad mi je lakše, nisam jedina.

Čuj, Unda, a da ti razmotriš malo dijakritike i velika slova, a? Znaš, to jako ubrzava čitanje.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

05 Apr 2012, 23:35

Oprostite, zašto koristite "prirodno" kao argument za išta? Prirodno je i pobiti djecu koju vaša partnerica ima sa svojim bivšim.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

05 Apr 2012, 23:36

Perzefona » wrote: I ja sam tako. :o Sad mi je lakše, nisam jedina.

Čuj, Unda, a da ti razmotriš malo dijakritike i velika slova, a? Znaš, to jako ubrzava čitanje.
Al' onda to ne bi bilo to. Ne bi bilo tako .. undasto.
Sad sam se sjetila da je negdje obećao točku dva, ali se ne mogu sjetiti gdje i što sam propustila. :misli:
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

06 Apr 2012, 11:26

Emericzy » wrote: Mene, onako iskreno, više brine to što je prirodno i da ženka pojede svog partnera nakon seksa.
Tu se opet vraćamo na pitanje što je bolje - debelo ili mršavo.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Apr 2012, 11:29

Nikolajevna » wrote:
Tu se opet vraćamo na pitanje što je bolje - debelo ili mršavo.
:rofl: :rofl: Mužjak mora biti vješt i ukusan...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

06 Apr 2012, 11:31

Nikolajevna » wrote:
Tu se opet vraćamo na pitanje što je bolje - debelo ili mršavo.
To uopće nije pitanje. Ili je to neprirodno pitanje.

Bolje je ono što ti paše. (Mislim, u estetsko-erotskom i u prehrambenom smislu.)

Debeli su fini onima koji vole masnije, mršavi onima koji vole posnije.

Nije pitanje ni što je ljepše. Ljepše je ono što ti više paše.

Lijepi mršavi ljudi su lijepi. Lijepi debeli ljudi su lijepi.

Nikako pobjeć od relativnosti, moj Alberte.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Apr 2012, 11:41

znam da smo sad na pitanju Kako se zove susjed koji jebe ženu a pritom misli na kuma, ali upravo naletjeh na članak o debljini u Hrvatskoj
http://www.tportal.hr/lifestyle/zdravlj ... ljine.html
Tužna vijest je da je RH druga po dnevnom unosu šećera
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

06 Apr 2012, 11:44

User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Apr 2012, 12:03

sjećam se toga, prašine koja se digla kad se pojavila ta fotografija.
neću se ponavljati, ovo je odličan primjer licemjerja.
predebela za plus size modele, baš .
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

24 Apr 2012, 13:41

Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

24 Apr 2012, 13:44

Je li ovo tema na kojoj suptilno poručujete da ste debeli?
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

24 Apr 2012, 13:58

schmokljan » wrote:Je li ovo tema na kojoj suptilno poručujete da ste debeli?
Kako to misliš - suptilno? Ja nisam bila nimalo suptilna dok sam priznavala.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

24 Apr 2012, 14:04

Tako je, Natalia ima pravo. Nije hrana piće, pa da piješ kao svinja, a osjećaš se kao lav.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

24 Apr 2012, 14:56

Ja bih zapravo željela imati veću guzu. Baš guglam neke vježbe.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

24 Apr 2012, 15:06

Image

Image

:rofl:

Image
Post Reply