Oružje u kući

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 13:57

Morticia » wrote:E, taj elektrošoker mi se sviđa. :zubo:
Osim ako s njim mogu baš ubiti nekog?
Jel' se može time ubiti čovjeka?
To ne želim, ali ako ne može, gdje se to može kupiti?
A što će ti to brate mili? Sama si rekla da bi se sklupčala u kut ovako i onako da vidiš provalnika u stanu. Još će ti i elektrošoker ukrasti, pa će pući bruka po gradu.

A vjerojatnost za provalnika ti je manja nego da se Bumbarčica igra s prijateljima i da se malo šokiraju. Mislim, i to je dio odrastanja, i mene je frend promašio metkom za pet centimetara, a od šokera se čak ne umire. Ali ako padne sljepoočnicom na rub stola, nećeš si do kraja života moći oprostiti što si nabavila stol.


Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

09 Jan 2012, 13:58

Morticia » wrote:...Da ja u kući u kojoj mi spava dijete pucam iz pištolja po provalniku koji će mi eventualnu ukrasti televizor? :rofl: :rofl: :rofl:
aha :zubo:
ono, uzmi i kompjuter ako ti treba :D
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

09 Jan 2012, 13:58

@Nikolajevna- Jel' i ti goloruka oslobađaš Hrvatsku svaki put kad malo popiješ? :zubo:

@vrlete- dobro, dobro, neću onda ni elektrošoker. :durica:
I mi imamo samo okrugle stolove po stanu, baš iz tog razloga. :raspa:

@bajo- pa da, mogu mu ja i sendvič za put napraviti ako mu treba. :o
Nadam se da me neće ubit' ako ne budem imala pršuta u frižideru. :tuzni:
Last edited by Morticia on 09 Jan 2012, 14:01, edited 2 times in total.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

09 Jan 2012, 14:00

Morticia » wrote:To ne želim, ali ako ne može, gdje se to može kupiti?
Ne trebaš to. Ponekad je dovoljna i jabuka. :tupelo:
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 14:07

Morticia » wrote:I da, sad vidim- dovoljno da fijuču meci. :rofl: :rofl: :rofl:
Da ja u kući u kojoj mi spava dijete pucam iz pištolja po provalniku koji će mi eventualnu ukrasti televizor? :rofl: :rofl: :rofl:
Svašta. :zubo:
Khm, provalnik koji misli da je kuća prazna i došao je samo po televizor će sam pobjeći kad vidi nekoga. Onaj koji ne pobjegne, taj vjerojatno planira nešto ovakvo, pa je fijukanje metaka razumna mjera.
vrrrlet » wrote:
Pa bi. :ne zna: Ja puhnem Lastanu dim u facu, a on me upuca. Nema više dimova u facu, Lastan spašen pizdarija, a je neću umrijeti od raka pluća. Svi dobivaju.
Pa to je sasvim pošteno. Ako ti nekome organizam nasilno zagađuješ dimom, red je da se ne buniš kad ti on isto učini metkom. :ne zna:
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

09 Jan 2012, 14:09

A kako da ja znam jel' moj provalnik ovaj za televizore ili u džepu nosi selotejp?
Ili je čak možda ovaj vrletov Robin koji će moj televizor, pištolj i sendvič pokloniti potrebitima? :tuzni:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

09 Jan 2012, 14:11

Mi imamo neko naoružanje. Zlu ne trebalo. Onaj tko provaljuje u moju kuću svakako nije dobrodošao, rizik je njegov, a na nama je da obranimo ognjište. Pa kud puklo da puklo. Sve je više oružanih pljački i to ne plastičnim pištoljem, a na meni je da izaberem, kolac ili pištolj??? :ne zna:
Ne dao Bog da to ikad moram iskusiti, al svoju djecu branila bih i hladnijim oružjem, ne bih se libila ni noža ni nečeg sličnog ako bi im životi bili ugroženi. A danas ljudi ubijaju i za manje od tv-a. Žele gotovinu, a to je nešto što je sve manje prisutno u kućama.

P.S Probala bih ga zadržat do dolaska Policije,a to ne mogu sa ljepilom za miševe. :raspa:
Omega
Posts: 84
Joined: 27 Dec 2011, 19:58

09 Jan 2012, 14:14

Morticia » wrote:E, taj elektrošoker mi se sviđa. :zubo:
Osim ako s njim mogu baš ubiti nekog?
Jel' se može time ubiti čovjeka?
To ne želim, ali ako ne može, gdje se to može kupiti?
evo ti http://www.suzavac-argus.com/sokeri.html, ja tražila jednom kad sam mislila da mi susidova staford gleda pseto ko hot-dog :D
btw, zanimljiv odabir prateće teme na sajtu :D
Blagajnica želi ući u more
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 14:14

Morticia » wrote:A kako da ja znam jel' moj provalnik ovaj za televizore ili u džepu nosi selotejp?
Ili je čak možda ovaj vrletov Robin koji će moj televizor, pištolj i sendvič pokloniti potrebitima? :tuzni:
Pa rekoh, onaj koji nije nasilan će pobjeći sam, bez poticaja u vidu metaka koji mu fijuču oko glave.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

09 Jan 2012, 14:17

JPK » wrote: Pa rekoh, onaj koji nije nasilan će pobjeći sam, bez poticaja u vidu metaka koji mu fijuču oko glave.
A zamisli ako je smotan pa se spotake o igračku koju je mala ostavila na podu, i padne.
A ja ga ucmekam.
Siroče. :crying: :crying: :crying:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 14:19

Morticia » wrote:
A zamisli ako je smotan pa se spotake o igračku koju je mala ostavila na podu, i padne.
A ja ga ucmekam.
Siroče. :crying: :crying: :crying:
Onda je mala kriva, što je ostavljala igračke gdje im nije mjesto.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 14:20

Morticia » wrote:A kako da ja znam jel' moj provalnik ovaj za televizore ili u džepu nosi selotejp?
Ili je čak možda ovaj vrletov Robin koji će moj televizor, pištolj i sendvič pokloniti potrebitima? :tuzni:
U svakom slučaju najbitnije je prvo ga dobro osvijetliti da vidimo je li Robin ili Superhik. :mudri:
Vodena » wrote:
P.S Probala bih ga zadržat do dolaska Policije,a to ne mogu sa ljepilom za miševe. :raspa:
Znaš da je muškarce najlakše zadržati genitalijama.



Nego, što kažete na činjenicu da se elektrošoker može podjednako koristiti za zaštitu od silovanja kao i za silovanje? Morti?
JPK » wrote: Onda je mala kriva, što je ostavljala igračke gdje im nije mjesto.

Malu u zatvor. Ubojica jedna. Vlakić s predumišljajem, deset godina.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

09 Jan 2012, 14:22

JPK » wrote: Onda je mala kriva, što je ostavljala igračke gdje im nije mjesto.
:nono:
Opet sam ja kriva- što je nisam naučila.

Uvijek sam ja kriva! :gaah: :tuzni:
vrrrlet wrote:
Nego, što kažete na činjenicu da se elektrošoker može podjednako koristiti za zaštitu od silovanja kao i za silovanje? Morti?
Što da kažem na to?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

09 Jan 2012, 14:23

Vodena, vi ono imate i tri sina, je li tako?
I nešto naoružanja u kući, zlu ne trebalo?

Mhm, da.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

09 Jan 2012, 14:25

Znam Morticia, al sve je u dijelovima i skriveno na nekoliko mjesta. :raspa:

Ispada da bih ga ja zadržavala genitalijama dok ovaj moj ne sklepa pištolj. :rofl:
Sad mi je i smiješno.


Imam dva sina i kćer. I svi idu na borilačke vještine.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

09 Jan 2012, 14:31

Pa da, to je to o čemu govorim.
Naoružanje za svaki slučaj, a da ti netko provali... Kuršlus. :rofl:

Mislila sam da imaš tri sina, sori.

Sami su htjeli u borilačke sportove, ili?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 14:32

Morticia » wrote:



Što da kažem na to?
Pa ista je stvar kao i s vatrenim oružjem. Dobar u dobroj namjeri (samoobrana), loš u lošoj (agresija).
Vodena wrote:Znam Morticia, al sve je u dijelovima i skriveno na nekoliko mjesta. :raspa:

Ispada da bih ga ja zadržavala genitalijama dok ovaj moj ne sklepa pištolj. :rofl:
Sad mi je i smiješno.
I onda ti se svidi, pa ga sakrite od policije i zadržite da živi s vama. S vremenom se oženi za tvoju kćer ili sina. I svi sretni i zadovoljni.

Ali ne, treba ga odmah upucati. :rolleyes:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

09 Jan 2012, 14:34

Ae, inače nisam za naoružanje al neki dan su nam provalili prijateljima dok su spavali. Pa sam zato tak luđački nastrojena. :tuzni: Imaju dvoje djece.

Moji su sami htjeli na to, čak i cura. Samo oni idu na ekstremnije, a ona na karate. Ipak su to dečki, danas sutra ići će tko zna kud i dobro je da se znaju obraniti. Barem ja tako mislim.
A i cura se treba znati branit. Kad se već mater ne zna. :lol:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

09 Jan 2012, 14:34

Ne tako davno mi je provaljeno u stan, kazu prva provala u taj kvart zadnjih 20 godina.
Di bas meni, a ne grdosiji preko puta mene?
Nakon sto me macak probudio lupanjem mene u facu :zubo: , zakljucala sam se u sobu (dugo su petljali s bravom i mislili valjda da nikog nema jer me danima prije toga nije bilo), zvala policiju, nabila komodu na vrata. Mislim imam doma samo suzavac i to samo zato jer se vracam u cudna doba noci.

Nek nose sta hoce, mene je strah da ne ucmekaju mice jer cuju sum i pokret i uspanicare se.
Da pokusao je pobjeci kroz balkon. Na njemu imam metalnu mrezu.
Onda je pokusao pobjeci kako je i usao, al je susreo policiju. Jer sam imala srecu da su bas imali redovnu patrolu u kvartu i dosli za manje od tri minute u kucu. :s

Policiji sam otvorila vrata tek kad sam ih vidjela kroz prozor i morali su drzati dokumente u zraku. :zubo:
Ostalog oruzja nemam.

edit: imam cimera. Ima crni pojas necega, trenira tri puta tjedno. Meni dosta.
Last edited by ombia on 09 Jan 2012, 14:36, edited 1 time in total.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

09 Jan 2012, 14:35

Vrli, ide ti danas- :rofl:

Evo sad mi se kupovanje puške sa strelicama za uspavljivanje ne čini tako lošom idejom. :raspa:

Ombia- pojas oko nečega?? :rofl: može slika! :lol:
Last edited by Vodena on 09 Jan 2012, 14:38, edited 1 time in total.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 14:38

Vodena » wrote:Ae, inače nisam za naoružanje al neki dan su nam provalili prijateljima dok su spavali. Pa sam zato tak luđački nastrojena. :tuzni: Imaju dvoje djece.

Moji su sami htjeli na to, čak i cura. Samo oni idu na ekstremnije, a ona na karate. Ipak su to dečki, danas sutra ići će tko zna kud i dobro je da se znaju obraniti. Barem ja tako mislim.
A i cura se treba znati branit. Kad se već mater ne zna. :lol:
Nabava alarma i/li psa mi se čini kao razumnija mjera od nabave pištolja.
Vodena » wrote:
Evo sad mi se kupovanje puške sa strelicama za uspavljivanje ne čini tako lošom idejom. :raspa:
Kaj će ti to, pa mi muški ionak' zaspemo nakon seksa.
Last edited by vrrrlet on 09 Jan 2012, 14:39, edited 1 time in total.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

09 Jan 2012, 14:39

Imam psa al ona se poždere živa kad vidi ježa, onu lampu što se sama pali na pokret, i ptičicu koja fućka kad netko prođe pored nje. :raspa:
Last edited by Vodena on 09 Jan 2012, 14:41, edited 1 time in total.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

09 Jan 2012, 14:39

Vodena » wrote:Evo sad mi se kupovanje puške sa strelicama za uspavljivanje ne čini tako lošom idejom. :raspa:
može i paintball, da ga obilježim policiji :D
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

09 Jan 2012, 14:40

I to. Da, i to!!! :s
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 14:41

Vodena » wrote:I to. Da, i to!!! :s
Najbolje ga je zaliti vrućim uljem, kao u dvorcu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Post Reply